• Alusta perearstist

  Alusta perearstist

  Loe edasi

 • Kuidas kutsuda kiirabi?

  Kuidas kutsuda kiirabi?

  Kiirabi kutsumiseks helista numbrile 112. Kõne on tasuta kõigilt telefonidelt, sh mobiilidelt ja taksofonidest. Helistada on võimalik ka...

  Loe edasi

 • Tervisehäire! Kas Perearst või EMO?

  Tervisehäire! Kas Perearst või EMO?

  Ootamatult tekkiva tervisehäire puhul tekib igaühel küsimus, kust saada kiiresti abi. Vajalikku esmast abi osutab perearst või...

  Loe edasi

 • Digitaalne Kiirabikaart

  Digitaalne Kiirabikaart

  Kõik patsiendiga seotud digitaalsed kiirabikaardid on kättesaadavad PATSIENDIPORTAALIS

  Loe edasi

 • Kuidas anda tagasiside?

  Kuidas anda tagasiside?

  AS Karell Kiirabi tagasiside ja kaebuste menetlemise kord

  Loe edasi

Traumapäev

. Avaldatud . Muudetud . Klikke: 5857

26.04.2016 meie brigaad koosseisus Andres Siig, Ljudmilla Gundarova (I liige), Mikhail Tatarintsev (II liige) ja Andrus Mäeots (III liige) osalesid esimest korda Traumapäeval, mis oli organiseeritud PERHi poolt.
PERHi kiirabi osakonna juhataja dr. A. Popovi sõnul oli meie personal motiveeritud ja said väga hästi hakkama võistlusesl individuaalsimulatsioonidega, kus saavutasid III koha. Samuti toimetasid nad suurepäraselt suurõnnetuse simulatsioonil, kus tekkis hästi funktsioneeriv meeskond, mis sai oma ülesannetega ilusasti hakkama.
Dr. Popov loodab, et traumapäev oli väga õpetlik kõigidele osalejatedele ja et edaspidine koostöö Karell Kiirabiga jätkub edukalt ka tulevikus. Samuti ootab ta meie aktiivse osalemist järgmistel analoogsetel üritustel.